89% попуст на 120 часовен online курс за Relationship goals for couples од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

89%

Заштеда

5456 ден.

Добивате

Online курс за Relationship goals for couples

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 15.03.2019
  • Курсот се изведува online на англиски јазик.
  • Купонот е наменет за следење на online курсот Relationship goals for couples
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Експертите се согласуваат - паровите треба да побараат советување долго пред да го утврдат истото. Советувањето треба да бидне важен дел оф вашата врска. 75% од паровите кои побарале помош со советување забележале значајно подобрување во врската со нивниот партнер.

Половина од паровите кои редовоно оделе на советување ги подобриле нивните односи во рок од две години. Терапиите функционираат со цел да се решат проблемите без префрлање на вина, ве учат како да комуницирате, сослушувате и правите компромиси.

Курсот е специјално наменет за парови кои сакаат да ја зајакната нивната врска. Овој курс е напишан од страна на Ема Абел, магистер по советување на парови и семејства и магистрирала под менторство на познатиот Др. Готман. Овој курс ке ве научи за примена на алатки потребни за препознавање и решавање на проблеми во вашите врски

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.