Масажа за опуштање во пријатен и релаксирачки амбиент! До 58% попуст на масажа по избор: масажа на грб, релакс масажа, масажа со вулкански камења, масажа со чоколаден пилинг или вендузи терапија и масажа во Студио Ројал

Цена од

289 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

211 ден.

Купени: 7

Добивате

Опции на понудата:

Масажа на грб (времетраење: 20 мин.) 500 ден. 289 ден.
Релакс масажа (времетраење: 50 мин.) 1,200 ден. 549 ден.
Масажа со вулкански камења (времетраење: 50 мин.) 2,000 ден. 849 ден.
Масажа со чоколаден пилинг (времетраење: 50 мин.) 1,800 ден. 749 ден.
Вендузи терапија и масажа (времетраење: 60 мин.) 2,000 ден. 949 ден.
Хиџама + масажа (времетраење: 60 мин.) 2,000 ден. 949 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи само за жени
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.