12 ја следат оваа компанија


Ременчиња за O clock Great часовници боја и димензии по избор

590 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

 • Модел: Ременчиња за O clock Great часовници 
 • Димензии: S =15см / M =17см / L =19см

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 135 денари
 • Време потребно за достава: 2-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 220 100
 • Види ја продавницата на "O Bag" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "O Bag"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

O Bag е италијански моден бренд основан во Италија во 2009 година под името Fullspot, со првичен главен фокус ставен на веќе добро познатите часовници O clock. Благодарение на иновативноста во материјалите (конкретно EVA полимерот) во 2012 година направена е првата ташна O bag. Сите форми на ташни и модни додадотци се карактеризираат со минималистички и модуларен дизајн. Покрај лесно одржливите материјали од кои се направени ташните и додатоци за истите, концептот на брендот ‘’Направи сам’’ стана уникатен и препознатлив во светот.  

Нашата продавница која се наоѓа во трговскиот центар Сити Мол во Скопје (единствена во нашата земја) кој во 2017 година се приклучи на големото семејство од 50 земји каде што се продаваат производите на овој италијански бренд.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.