53 ја следат оваа компанија


- 30%

Ренде Spice Grinder

200 ден.

140 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Материјал: не’рѓосувачки челик и пластика
  • Димензии: 7 x 7.5 x 16 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.