Совршено превозно средство за пролетните денови! 50% попуст на дневна карта или 1 час изнајмување на city или mountain велосипед од Rent a bike Skopje Vinyl

Цена од

50 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

50%

Заштеда

50 ден.

Купени: 22

Добивате

Опции на понудата:

1 час изнајмување на city bike 100 ден. 50 ден.
1 час изнајмување на mountain bike 150 ден. 75 ден.
Дневна карта за изнајмување на city bike 600 ден. 300 ден.
Дневна карта за изнајмување на mountain bike 900 ден. 450 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 18.04.2019 до 02.06.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пред изнајмување на велосипедот потребно е да направите предрезервација на Facebook или на 070 685 816 еден ден однапред

Опис

Rent a bike Skopje е искусна компанија за издавање на велосипед во Скопје. Фокусот на компанијата се велосипеди со најнова технологија и безбедност.
Да, можете и да се напиете одлично кафе или пиво во Vinyl :)

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.