2 ја следат оваа компанија


Ресепт гел Моќен антисептик со брз и сигурен ефект

55 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

СОСТАВ

Гелот содржи Ethanol 587.8 g/l (70% v/v) (IUPAC, ISO).

Останати состојки: вода, D-пантенол; карбомер 140, глицерол, ментол, триетаноламин и FD&C Green No.3.

РЕСЕПТ гел за раце е биоцид класа РТ1, се употребува како антисептик за раце. РЕСЕПТ гел за раце содржи и D-пантенол и глицерол кои имаат навлажнувачки ефект со што го спречуваат сушењето на кожата и ја штитат и негуваат кожата на рацете.

ПАКУВАЊЕ

Пластично шише со 80 ml гел.

Пластично шише со 500 ml гел.

Пластично шише со пумпа за притискање, со 500 ml гел.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.