2 ја следат оваа компанија


РЕСЕПТ раствор, спреј Моќен антисептик со брз и сигурен ефект

63 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Моќен антисептик со брз и сигурен ефект

За дезинфекција на раце

РЕСЕПТ растворот е биоцид класа РТ1/РТ2, се употребува како антисептик, за дезинфекција на раце. Употребен како дезинфициенс ги уништува најчестите микроорганизми на различни површини, на предмети во домаќинствата, јавни и индустриски објекти, вклучително и во болници.

ПАКУВАЊЕ

Пластично шише со 80 ml раствор со прскалка.

Пластично шише со 500 ml раствор со прскалка.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.