55 ја следат оваа компанија


img

Решетка за скара 35 x 24cm

500 ден.

200 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

Решетка за скара 35 x 24 cm

  • Дрвена рачка
  • Димензии на решетката: 35 x 24 cm
  • Должина на рачката: 25 cm
  • Нерѓсувачки челик
  • Лесна и безбедена за употреба
  • Лесно се чисти и складира

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.