До 37% попуст на јадење по избор: aманет појадок, пилешки крилца, пилешки прсти, цезар салата или палачинка во Ресторан Аманет (takeaway)

Цена од

89 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

140 ден.

Попуст

36%

Заштеда

51 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

Аманет појадок 150 ден. 99 ден.
Пилешки крилца 140 ден. 99 ден.
Пилешки прсти 160 ден. 109 ден.
Цезар салата 220 ден. 139 ден.
Палачинка (џем или крем или мед и ореви) 140 ден. 89 ден.

Повеќе за состојките прочитајте во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.04.2021 до 31.05.2021
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 30-40 мин. порано
  • Појадокот се служи до 12 часот
  • Понудата важи само за носење

Опис

Македонски ресторан со врвна кујна, исклучиво свежо месо, озонирано, длабоко маринирано со специјални.
Аманет појадок: кајгана/јајца на око 3х, парќе сланина 50гр, парче сирење/кашкавал 50гр. 
Цезар салата (250 гр.): марула, кубети, пилешки стек, шери, пармезан,  прелив
 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.