Гурманско уживање! 33% попуст на мешана скара за 4 лица: пилешки стек, свеж колбас, кременадла без коска, 10 ќебапчиња + помфрит во Ресторан Аманет во вредност од 880 ден. по цена од 590 ден. (takeaway)

Цена

590 ден.

Вредност

880 ден.

Попуст

33%

Заштеда

290 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Mешана скара за 4 лица (1 kg): пилешки стек, свеж колбас, кременадла без коска, 10 ќебапчиња + помфрит

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.04.2021 до 31.05.2021
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 30-40 мин. порано
  • Понудата важи само за носење

Опис

Македонски ресторан со врвна кујна, исклучиво свежо месо, озонирано, длабоко маринирано со специјални зачини.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.