Неодоливо уживање во вкусна храна! До 51% попуст на бурито, капри, диаволо, рижото пилешко, пилешки прсти или сладолед во Ресторан Bien

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

51%

Заштеда

61 ден.

Преостанато време

Купени: 126

Добивате

Опции на понудата:

Бурито (свинско, пилешко, веге) 190 ден. 129 ден.
Капри 270 ден. 179 ден.
Диаволо 270 ден. 179 ден.
Рижото Пилешко 230 ден. 159 ден.
Пилешки Прсти 220 ден. 149 ден.
Сладолед 3 топки 120 ден. 59 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.08.2020 до 15.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата важи од 10 до 20 часот

Опис

Опис на јадењата:

 • Пилешко бурито - тортиља, ориз, мешан зеленчук, пилешки стек, мексикански чили зачин, помфрит
 • Свинско бурито - тортиља, ориз, мешан зеленчук, свинско месо, мексикански чили зачин, помфрит
 • Веге бурито - тортиља, ориз, мешан зеленчук, црн грав, печурки, мексикански чили зачин, помфрит
 • Капричиоза - пелат, оригано, млешен кашкавал, шунка, печурки
 • Диаволо - пелат, оригао, млечен кашкавал, кулен

Повелете во ресторан Bien и почуствувајте ја пријатната атмосфера и вкусната храна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.