Нови вкусови во новоотворениот ресторан Crust на Улица Македонија! До 46% попуст на јадење по избор: горгонзола тост појадок, Crust салата со сирење, алфредо пица со пилешко, песто тестенини со презла или цимет крофна со шлаг

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

130 ден.

Попуст

47%

Заштеда

61 ден.

Купени: 101

 • ул. Македонија 11 (Ex Barcelona), Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 746 232

  info@crustmk.com

Добивате

Опции на понудата:

Горгонзола тост појадок 170 ден. 99 ден.
Crust салата со сирење 170 ден. 99 ден.
Алфредо пица со пилешко 260 ден. 139 ден.
Песто тестенини со презла 210 ден. 129 ден.
Цимет крофна со шлаг 130 ден. 69 ден.

*Состав на јадењата можете да го прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.08.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација на 070 746 232 за 5 гости или повеќе
 • Понудата важи за ресторанот, не важи "за носење"
 • Кујната работи до 18 часот
 • Ресторанот не работи на 2ри и 11ти август поради државни празници

Опис

Состав на јадењата:

 • Горгонзола тост - леб, горгонзола сос, кулен, печени шери домати, печен морков, босилек (горгонзола сос: горгонзола, хопла, лук, сок од лимон, winchester сос)
 • Crust салата со сирење - рокула чипс, мешано биено сирење, ленено семе, семки од сончоглед, соја семе, црн бибер
 • Алфредо Пица со пилешко - пилешки стек, авокадо, моцарела, хопла, лук, пармезан, сол, црн бибер
 • Песто Тестенини со презла - босилек, микроминт, копар, маслиново масло, пармезан, презла, кикирики, сол и шеќер
 • Цимет крофна со шлаг - сладок десерт

Повелете во новоотворениот ресторан Crust каде што можете да пробате уникатни вкусови. 

Сместен во центарот на Скопје на улица Македонија, ресторанот Crust ви нуди пријатна атмосфера и чуство на удобност. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.