31% попуст на јадење по избор: плескавица Дама + гарнир, мешана скара за 2-3 лица или пилешки стек во Клуб ресторан Дама

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

130 ден.

Попуст

31%

Заштеда

41 ден.

Купени: 10

Добивате

Опции на понудата:

Плескавица Дама 500 гр. + гарнир 230 ден. 149 ден.
Мешана скара за 2-3 лица, 1000 гр 600 ден. 390 ден.
Пилешки стек 220 гр. + гарнир 130 ден. 89 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.01.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот не важи за носењe
 • Понудата може да се користи во четврток, петок и сабота до 19 часот
 • Од 15.12 до 01.01.2019 не може да се користи понудата

Опис

Уживајте во вкусни јадења!

Состав:

 • Плескавица Дама (мелено месо, кашкавал, сланина, кајмак)
 • Мешана скара за 2-3 лица, 1000 гр. (вешалица 150 гр., плескавица 150 гр., колбас 150 гр., стек 150 гр., помфрит 200 гр., зеленчук 200 гр.)

Повелете во клуб ресторан Дама, која се наоѓа на бул. Србија број 13 наспроти Мотоцентар кај кружниот на цементара. Уживајте во вкусно приготвената храна и топлиот амбиент со вашите најблиски и пријатели. Клуб ресторан Дама организира мекици, крштевки, веридби, свечени прослави како и предновогодишни прослави. Може да бидете дел од нашите вечерни забави со жива музика.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.