#СкопјеГурман! Неодоливи вкусови! 35% попуст на јадење по избор: топено сирење во фурна, даска за 2 или 4 лица и банана сплит во Ресторан Дион

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

190 ден.

Попуст

35%

Заштеда

67 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 275

Добивате

Опции на понудата:

Даска за 2 лица 300 ден. 195 ден.
Даска за 4 лица 600 ден. 390 ден.
Топено сирење 190 ден. 123 ден.
Банана сплит 200 ден. 130 ден.
Скопско 0.33l (1+1 гратис) 120 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

*Купонот не важи за ден 21.06.2019 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2019 до 07.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот не важи за ден 21.06.2019 
 • Понудата важи секој ден до 20:00 часот
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Состав на јадењата:

 • Похована даска: пилешки прсти, поховани зденки, похован кашкавал, похован кромид, сосови
 • Топено сирење: сирење, кашкавал, доматен сос
 • Банана сплит: банана, сладолед

Ресторан Дион нуди врвна услуга, најквалитетна храна и пијалок, како и топла атмосфера.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.