Недела на храна #СкопјеГурман! Крцкаво и вкусно! 30% попуст на пилешки прсти во Ресторан Дион во вредност од 190 ден. по цена од 133 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Крцкаво и вкусно! 30% попуст на пилешки прсти во Ресторан Дион во вредност од 190 ден. по цена од 133 ден.

Цена

133 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

190 ден.

Попуст

30%

Заштеда

57 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 135

Добивате

Порција пилешки прсти во Ресторан Дион

Опција за Скопско 1+1 гратис: Скопско или Smooth 0.33l, цена: 120 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!


Услови

  • Купонот може да се искористи од 11.06.2018 до 18.07.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • За секој купен купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско пиво гратис
  • Колку купони за пиво Скопско купите, толку пива гратис добивате
  • Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Опис

Ресторан Дион нуди врвна услуга, најквалитетна храна и пијалок, како и топла атмосфера.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.