Недела на храна #СкопјеГурман! До 40% попуст на порција суфлаки или пилешки крилца Естел во Ресторан Естел

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! До 40% попуст на порција суфлаки или пилешки крилца Естел во Ресторан Естел

Цена

129 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

199 ден.

Попуст

35%

Заштеда

70 ден.

Купени : 38

 • ул. Наум Наумовски Борче 33А

 • 02 3101 112

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:-1 Саб-Нед: 08:-1

Добивате

Јадење по избор:

 • Пилешки крилца (1кг), цена: 199 ден. 129 ден.
 • Порција суфлаки (400 гр), цена: 400 ден. 239 ден.

Опција за Скопско 1+1 гратис: Скопско или Smooth 0.5l, цена: 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.06.2018 до 15.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи "за носење"
 • За секој купен купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско пиво гратис
 • Колку купони за пиво Скопско купите, толку пива гратис добивате
 • Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Опис

Лоциран во центарот на градот Скопје, ресторан Естел е совршено место за да уживате во вкусна храна со своите блиски. 
Вкусете извонредно приготвена храна и препуштете се целосно на вашите сетила. Препуштете се на професионалците во Ресотран Естел и вкусете неодоливи солени и слатки задоволства.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.