Малешевски специјалитети во срцето на Скопје! До 43% попуст на јадење по избор: малешевски појадок, малешевска салата, плескавица, малешевска тава, кордон блу или бабина торта во ресторан Малеш

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

31%

Заштеда

31 ден.

Купени: 234

Добивате

Опции на понудата:

Малешевска тава (350гр) 380 ден. 249 ден.
Малешевска салата 150 ден. 109 ден.
Кордон Блу (поховано полнето пилешко) 260 ден. 159 ден.
Малешевска плескавица (400гр) + гарнир 350 ден. 199 ден.
Малешевски појадок 150 ден. 109 ден.
Бабина торта (x2 парчиња) 100 ден. 69 ден.

*Повеќе за јадењата во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 3110 052
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење
 • Рестороанот е на колективен одмор до 07.08.2019

Опис

Состав на јадењата:

 • Малешевска тава (350гр) - свинско месо, мелено месо, сланина, шампињони
 • Малешевска салата - домат, кромид, шампињони, биено сирење, магдонос, маслинка
 • Кордон Блу - поховано полнето пилешко
 • Малешевска плескавица + гарнир - мелено месо, сланина, кашкавал, кајмак
 • Малешевски појадок - три јајца пржени со свинска маст, овчо сирење, домат, колбас, кајмак
 • Бабина торта (x2 парчиња) - сладок малешевски десерт

Повелете во новоотворениот Ресторан Малеш и пробајте ги вкусните малешевски специјалитети!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

gorjan.ilievski

Dobar den, Bi sakal da prasam dali moze da se koristat kuponite i po 31.08, bidejki od pred nekoj den restoranot e zatvoren poradi godisni odmori se do 02.09, sto bi znacelo deka kuponite se propadnati, iako uste moze da se kupuvaat :) Vi blagodaram!

Член на Grouper од: 15-02-2011

sandra

Здраво Горјан, ве молиме доколку не сте ги искористиле купоните контактирајте не на support@grouper.mk со цел да реагираме до компанијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.