Black Friday зделка! 69% попуст на јадење по избор: шарска плескавица + гарнир, пилешки стек + гарнир или свинско ребро во "Ресторан Одисеја" во вредност од 160 ден. по цена од 49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! 69% попуст на јадење по избор: шарска плескавица + гарнир, пилешки стек + гарнир или свинско ребро во "Ресторан Одисеја" во вредност од 160 ден. по цена од 49 ден.

Цена

49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

160 ден.

Попуст

69%

Заштеда

111 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 1004 | Остануваат : -4

 • ул. Тодор Чангов 61/5 (во близина на последна 5ка - Ново Лисиче) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2440 660, 076 210 032

 • [email protected]

 • Работно Време:

  пон-чет. 09-24, пет-саб.10-01, нед. 12-24

Добивате

Јадење по избор:

 • Шарска плескавица (250 гр.) + гарнир - во вредност од 130 ден.
 • Пилешки стек (250 гр.) + гарнир - во вредност од 130 ден.
 • Свинскo ребро (300 гр.) - во вредност од 160 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2015 до 15.01.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот не може да се користи од 18.12 до 01.01.2016
 • Купонот може да се користи од 27.11 до 17.12 и од 02.01. до 15.01.2016
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Ресторан Одисеја се наоѓа во населбата Ново Лисиче во близина на новата автобуската станица на последна 5ка. Во пријатниот амбиент на ресторанот ќе ги почуствувате спокојот и мистичноста на еден поинаков начин далеку од градската врева во интимна атмосфера. Покрај внатрешниот дел, ресторанот располага и со голема покриена летна тераса збогатена со многу зеленило и голема фонтана, затоа Одисеја Ве води на едно поразлично пријатно патување. Покрај пријатниот амбиент Вашето присуство ќе го збогатиме и со специјалитетите зготвени во фурна на жар, сите видови скара и уште многу други вкусни јадења од македонското поднебје. Во склоп на ресторанот работи и авто перална за додека Вие уживате во пријатниот амбиент на ресторанот, Вашето возило да добие професионална нега. Исто така ресторанот Одисеја организира и посебни деловни ручеци и вечери по Ваша желба, шведски маси, коктели, крштевки, родендени и други видови на забави и свечености. 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ