41% попуст на хроно оброк по избор: хроно салата, хроно доручек Бонжур или хроно доручек Париз во Ресторан Парис во вредност од 230 ден. по цена од 135 ден.

РАСПРОДАДЕНО

41% попуст на хроно оброк по избор: хроно салата, хроно доручек Бонжур или хроно доручек Париз во Ресторан Парис во вредност од 230 ден. по цена од 135 ден.

Цена

135 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

230 ден.

Попуст

41%

Заштеда

95 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 10

 • ул. Рузвелтова 34 а Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 372 520

 • paris.ketering@gmail.com

 • Работно Време:

  нед. - чет. од 10:00 - 00:00, пет. и саб. од 10:00 - 01:00

Добивате

Хроно оброк по избор:

 • Хроно салата
 • Хроно доручек Бонжур
 • Хроно доручек Париз

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.04.2017 до 02.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Состав на јадењата:

 • Хроно доручек Бонжур: хроно леб, 2 јајца, краставица и говедски пршут
 • Хроно доручек Париз: хроно леб, кобасица, 2 јајца, сланина, гравче и патлиџан
 • Хроно салата: морков, патлиџан, цвекло, краставица, марула, зелка, авокадо и семки од тиква

Во тек со светските трендови за правилен начин на исхрана и Ресторан Париз започна со служење на хроно оброци. Повелете и вкусете хроно оброк.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ