62% попуст на мешана скара за 3 до 4 лица: свинска кременадла, плескавица, пилешка зезалица и колбас + прилог вариво во Ресторан Парис во вредност од 650 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

62% попуст на мешана скара за 3 до 4 лица: свинска кременадла, плескавица, пилешка зезалица и колбас + прилог вариво во Ресторан Парис во вредност од 650 ден. по цена од 299 ден.

Цена

249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

650 ден.

Попуст

62%

Заштеда

401 ден.

Купени : 33

 • ул. Рузвелтова 34 а Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 372 520

 • paris.ketering@gmail.com

 • Работно Време:

  нед. - чет. од 10:00 - 00:00, пет. и саб. од 10:00 - 01:00

Добивате

Мешана скара за 3 до 4 лица:

 • свинска кременадла
 • плескавица
 • пилешка зезалица
 • колбас (850-1000г)

+ прилог вариво


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.08.2017 до 30.09.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот може да се користи само во сабота и недела
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан "Paris" надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ