71% попуст на пица по избор: капричиоза, вегетаријана или пепероне во Ресторан Парис во вредност од 240 ден. по цена од 69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

71% попуст на пица по избор: капричиоза, вегетаријана или пепероне во Ресторан Парис во вредност од 240 ден. по цена од 69 ден.

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

240 ден.

Попуст

71%

Заштеда

171 ден.

Купени : 208

 • ул. Рузвелтова бр.68 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 372 520

 • paris.ketering@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб-Нед: 10:00 - 00:00

Добивате

Пица по избор:

 • капричиоза
 • вегетаријана
 • пепероне

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2018 до 31.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан Парис надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан Парис, со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ