Здраво, свежо и вкусно! 56% попуст на свежа пастрмка + гарнир пекарски компир во Ресторан Парис во вредност од 280 ден. по цена од 124 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Здраво, свежо и вкусно! 56% попуст на свежа пастрмка + гарнир пекарски компир во Ресторан Парис во вредност од 280 ден. по цена од 124 ден.

Цена

124 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

280 ден.

Попуст

56%

Заштеда

156 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 68

 • ул. Рузвелтова бр.68 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 372 520

 • paris.ketering@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб-Нед: 10:00 - 00:00

Добивате

Свежа пастрмка (250-350 гр.) + гарнир пекарски компир


Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.07.2017 до 10.09.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан "Paris" надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во ново отворениот Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ