Уживајте во уникатните вкусови на паста! 65% попуст на јадење по избор: париз паста или мулен руж паста во Ресторан Парис во вредност од 240 ден. по цена од 85 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во уникатните вкусови на паста! 65% попуст на јадење по избор: париз паста или мулен руж паста во Ресторан Парис во вредност од 240 ден. по цена од 85 ден.

Цена

85 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

240 ден.

Попуст

65%

Заштеда

155 ден.

Купени : 47

 • ул. Рузвелтова бр.68 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 372 520

 • paris.ketering@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб-Нед: 10:00 - 00:00

Добивате

Паста по избор:

 • Париз паста (бел сос со печурки) или
 • Мулен руж паста (доматен сос со мелено месо) 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2017 до 19.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Вкусете одлична паста или рижото, припремена од локални и свежи сосотојки.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ