65% попуст на јадење по избор: парис паста или мулен руж паста во Ресторан Парис во вредност од 240 ден. по цена од 85 ден.

Цена

85 ден.

Вредност

240 ден.

Попуст

65%

Заштеда

155 ден.

Купени: 41

Добивате

Паста по избор:

  • Париз паста (бел сос со печурки) или
  • Мулен руж паста (доматен сос со мелено месо) 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.01.2018 до 21.02.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Вкусете одлична паста или рижото, припремена од локални и свежи сосотојки.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.