45% попуст на пилешко во кари сос или бел сос во Ресторан Парис во вредност од 200 ден. по цена од 111 ден.

Вредност

200 ден.

Попуст

45%

Заштеда

89 ден.

Купени: 51

Добивате

Пилешко во кари сос или бел сос по избор

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 08.03.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Вкусете одлично пилешко, припремено од локални и свежи сосотојки.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.