Недела на храна #СкопјеГурман! 38% попуст на салата по избор: туна салата, парис салата или цезар салата во Ресторан Парис во вредност од 160 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! 38% попуст на салата по избор: туна салата, парис салата или цезар салата во Ресторан Парис во вредност од 160 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

160 ден.

Попуст

38%

Заштеда

61 ден.

Купени : 56

 • ул. Рузвелтова 34 а Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 372 520

 • paris.ketering@gmail.com

 • Работно Време:

  нед. - чет. од 10:00 - 00:00, пет. и саб. од 10:00 - 01:00

Добивате

Салата по избор:

 • Туна салата (марула, домати, кромид и туна)
 • Парис салата (марула, јајце, пилешко, пченка, маслинки, домати и сирење)
 • Цезар салата (рукола, марула, пилешко, пармезан, кубети, шери домати и цезар прелив)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.06.2017 до 27.07.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Одличен оброк за пеколно топли денови. Вкусете свежа салата, припремена од локални сосотојки.

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан "Paris" надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ