До 44% попуст на јадење по избор: омлет, пица, италијанска салата, пилешко по избор, паста, рижото, капричиоза, палачинка со крем и џем или палачинка со нутела во Италијански ресторан Tilia

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

41 ден.

Купени: 226

 • Даме Груев 18, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070276637

Добивате

Опции на понудата:

Омлет по избор 130 ден. 99 ден.
Потпечени макарони 150 ден. 109 ден.
Клуб сендвич 160 ден. 119 ден.
Пица капричиоза 250 ден. 169 ден.
Италијанска салата 210 ден. 169 ден.
Пилешко рижото 220 ден. 159 ден.
Паста Болоњезе 250 ден. 149 ден.
Пилешко со зеленчук 260 ден. 169 ден.
Пилешко во кари сос 230 ден. 169 ден.
Палачинка со нутела 140 ден. 79 ден.
Палачинка со крем и џем 100 ден. 59 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.08.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • При нарачката на храната во ресторанот потребно е да нагласите дека сте со Grouper купон со цел евиденција во системот на компанијата, во спротивно ќе се наплати редовната цена од менито
 • Понудата важи само за ресторанот, не важи за "носење"

Опис

Повелете во новоотворениот италијански ресторан Tilia и вкусете ги најдобрите специјалитети во градот.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

dtrpeva

Zdravo, Kako se presmetuva kuponot? Dali so kuponot od 59 denari samo gi dobivas cenite so popust ili i cenata od kuponot vleguva vo krajnata presmetka, na primer omlet po izbor e 99 denari dali samo se doplaka 59 +40 ili e 99 denari plus cenata za kupeniot kupon sto ispaga deka plakas poskapo od redovnata cena. Pozdrav

Член на Grouper од: 19-08-2014

sandra

Здраво Даниела, Конкретно за оваа понуда, секоја опција си е посебна и има различна цена. Со купување на купон за соодветната опција, вие ја плаќате целосната услуга, односно кога ќе пристигнете во ресторанот потребно е само да го прикажете купонот и со тоа ќе го добиете избраното јадење.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.