Викенд фамилијарен ручек! 18% попуст на фамилијарни пакети од домашни македонски јадења во Ресторан Три Бисери

Цена од

490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

18%

Заштеда

110 ден.

Купени: 12

 • Tri Biseri, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072666600

  tribiseri@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

1 возрасен + 2 деца 600 ден. 490 ден.
2 возрасни + 2 деца 1,200 ден. 990 ден.

Фамилијарна понуда за ручек со неограничено јадење за цела фамилија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.01.2020 до 29.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Во понудата е вклучено неограничено јадење
 • Во понудата се вклучени над 30 различни јадења послужени на шведска маса
 • Понудата не важи за носење 
 • Понудата важи само за викенд (сабота и недела) од 13:00 до 17:00 часот

Опис

Уживајте во највкусните домашни македонски јадења подготвени по автенитични рецепти на нашите баби и мајки. Секој викенд опуштете се во домашна атмосфера, со вкусови од над 30 различни јадења послужени на шведска маса.

* Во понудата е вклучено неограничено јадење

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.