12 ја следат оваа компанија


Resveratrol Plus (60 капсули)

1829 ден.

Шифра:

CV0166

Опис

Додаток во исхраната Во овој производ со врвен квалитет го искомбиниравме исклучителниот ресвератрол добиен од црно вино со семки од грозје заедно со конезимот Q10 . ДАЛИ ЗНАЕВТЕ ДЕКА... Треба да испиете 10 шишиња црно вино и да изедете 4 кг лосос за да си обезбедите доволно ресвератрол и коензим Q10 како во една таблета Resveratrol Plus! Дозирање: 1 капсула дневно или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 60 СОСТАВ 100 мг Екстракт од ресвератрол, 50 мг Екстракт од семки од грозје, 20 мг Коензим Q10 ВНИМАНИЕ! Доколку страдате од хронично заболување или земате лекови, консултирајте се со Вашиот лекар пред да го земете производот! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.