30% попуст на Retap чаша изработена од еколошко некршливо стакло + доживотна гаранција од Ecotip / Retap во вредност од 401 ден. по цена од 282 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на Retap чаша изработена од еколошко некршливо стакло + доживотна гаранција од Ecotip / Retap во вредност од 401 ден. по цена од 282 ден.

Цена

282 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

401 ден.

Попуст

30%

Заштеда

119 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 3

 • Орце Николов 190-3/5, Скопје

 • 070 219 751; 3176 920; 3176 907

 • info@filtracija.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Retap чаша изработена од еколошко некршливо стакло + доживотна гаранција


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.05.2018 до 14.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: боросиликатно стакло
 • Содржина: 0,250 л.
 • Висина: 76 милиметри
 • Тежина: 72 гр

Еcotip

Еcotip е модерна, приватна и општествено одговорна компанија која веќе е лидер во неколку дејности во регионот, основана во септември 1998 година.

Размислуваме глобално, но делуваме локално, работиме со најдобрите светски компании во своите дејности и сме нивни партнери, а нивниот квалитет и енергија заради кои се глобални лидери, ги пренесуваме на истото ниво.

Од првиот ден инвестираме во постојан развој на компанијата. Не превземаме, туку создваваме сопствен кадар, имплементираме стандарди во работењето, општествено сме одговорни преку нашиот однос кон државата и природата и тежнееме кон совршенство.

Наша цел:  Максимално да обезбедиме придонес кон природата и нашето опшество.

Retap – Retap значи дополнување на вода од чешма

Retap беше основана од три ентузијастички претприемачи од Данска, кои првично беа под влијание на читањето за акумулацијата на пластични ѓубре во океаните, главно составени од пластични шишиња. Станавме свесни за негативното влијание на флаширана вода врз животната средина. Сметавме дека нешто мора да се направи. Затоа, ние ги насочивме нашите умови кон дизајнирање на шише кое е специјално дизајнирано за пиење на вода од чешма.
Нашата мисија во Retap е да го трансформираме начинот на кој пиеме вода. Без разлика дали сакате вашата водата да се филтрира или да биде директно од чешмата, полнењето на шише за повеќекратно користење е лесен, економски поисплатлив и еко-пријателски начин за пиење вода. Шишето за лична хидратација Retap е специјално дизајнирано за да ви даде најдобро искуство за пиење. Удобно да се држи, со капак против истурање, нашиот наградуван дизајн осигурува дека ќе уживате во секој голтка. Шишето Retap е дизајнирано во Данска и произведено во Европа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ