29% попуст на додаток за Retap шише по избор: футрола, капаче или дрвен капак Wooden Lid од Ecotip / Retap

РАСПРОДАДЕНО

29% попуст на додаток за Retap шише по избор: футрола, капаче или дрвен капак Wooden Lid од Ecotip / Retap

Цена

119 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

167 ден.

Попуст

29%

Заштеда

48 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 23

 • Орце Николов 190-3/5, Скопје

 • 070 219 751; 3176 920; 3176 907

 • info@filtracija.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Додаток за Retap шише по избор:

 • Retap Футроли (Sleeve), цена: 491 ден. 347 ден.
 • Retap Капачиња, цена: 167 ден. 119 ден.
 • Retap дрвен капак Wooden Lid – Walnut, цена: 617 ден. 435 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.05.2018 до 14.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

1. Retap Футроли (Sleeve)

 • Материјал: 80% памук, 17% полиамид и 3% еластан
 • Бои: светло сина, црна, сива, розева и шума зелена
 • Инструкции: се перат на 40 °

Retap Sleeve е направен од текстил кој непречено ги следи контурите на Retap Шишето. Тоа е пријатно да се држи и дава добар стисок.
Можете да ја ставите лентата над шишето за кога сте во движење или кога го носите шишето со себе, на прст или два. Sleeve ви дава елегантен облик кој одговара на нашите дански принципи на дизајн: едноставен и функционален.

Мултифункционална футрола за шишето. Достапни во 5 бои

 • Black
 • Light Blue
 • Magenta
 • Forest Green
 • Grey

Со величина на сите три амбалажи, 0,3 l; 0,5 l; 0,8 l.

2. Retap Капачиња

 • Погодни за сите Retap Шишиња.
 • Разновиден избор на капачиња за персонализирано шише.
 • Достапни во 16 бои: 1. Light Blue; 2. Baby blue; 3. Dark Blue; 4. Black; 5. Gray; 6. Strong Green; 7. Forest Green; 8. Yellow; 9. Orange; 10. Red; 11. Frosted White; 12. Pink; 13. Raspberry; 14. Lemon Lime; 15. Purple; 16. Mint Blue.

3. Retap дрвен капак Wooden Lid – Walnut

 • Материјал: Ореово дрво
 • Висина: 33 мм.
 • Дијаметар: 40 мм. (максимум)
 • Тежина: 30 гр.

Капакот е изработен од ореово дрво и е рачно изработен од традиционален занаетчија на островот Фуен во срцето на Данска. Секој капак е единствен и уникатен и со одличен квалитет. Дрвениот капак го прави вашето Retap Шише да изгледа уште поелегантено, на пример на трпезариска маса.

Инструкции: Дрвото се вклопува со сите Retap Шишиња. Наменети се за употреба во домот и во канцеларијата

Еcotip

Еcotip е модерна, приватна и општествено одговорна компанија која веќе е лидер во неколку дејности во регионот, основана во септември 1998 година.

Размислуваме глобално, но делуваме локално, работиме со најдобрите светски компании во своите дејности и сме нивни партнери, а нивниот квалитет и енергија заради кои се глобални лидери, ги пренесуваме на истото ниво.

Од првиот ден инвестираме во постојан развој на компанијата. Не превземаме, туку создваваме сопствен кадар, имплементираме стандарди во работењето, општествено сме одговорни преку нашиот однос кон државата и природата и тежнееме кон совршенство.

Наша цел:  Максимално да обезбедиме придонес кон природата и нашето опшество.

Retap – Retap значи дополнување на вода од чешма

Retap беше основана од три ентузијастички претприемачи од Данска, кои првично беа под влијание на читањето за акумулацијата на пластични ѓубре во океаните, главно составени од пластични шишиња. Станавме свесни за негативното влијание на флаширана вода врз животната средина. Сметавме дека нешто мора да се направи. Затоа, ние ги насочивме нашите умови кон дизајнирање на шише кое е специјално дизајнирано за пиење на вода од чешма.
Нашата мисија во Retap е да го трансформираме начинот на кој пиеме вода. Без разлика дали сакате вашата водата да се филтрира или да биде директно од чешмата, полнењето на шише за повеќекратно користење е лесен, економски поисплатлив и еко-пријателски начин за пиење вода. Шишето за лична хидратација Retap е специјално дизајнирано за да ви даде најдобро искуство за пиење. Удобно да се држи, со капак против истурање, нашиот наградуван дизајн осигурува дека ќе уживате во секој голтка. Шишето Retap е дизајнирано во Данска и произведено во Европа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ