Грижете се за сопственото здравје! До 47% попуст на реуматоиден пакет: реуматоиден фактор, анти-стрептолизински тест, CRP и седиментација од Никоб Медикал во вредност од 2070 ден. по цена од 1100 ден.

Цена

1100 ден.

Вредност

2070 ден.

Попуст

47%

Заштеда

970 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02/15515; 02/271 8000

  [email protected]

Добивате

Реуматоиден пакет:

 • CRP 
 • Седиментација
 • Реуматоиден фактор
 • Анти-стрептолизински тест

*Повеќе за анализите прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.09.2023 до 30.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Реуматоиден пакет се тестови за следење и дијагноза на реуматоиден артритис, преку откривање на соодветни антитела и воспаление.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.