Биди дел од модерниот стил! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на јакни, дуксери и блузони од Revolution и Wolf

Цена

99 ден.

Купени: 2

Добивате

До 50% попуст на јакни, дуксери и блузони од Revolution и Wolf

Достапни велилини и бои:

 • Дуксер Revolution Бела боја  ( S , M , L ,XL , XXL)
 • Јакна Revolution Боја црна и сина ( S , M , L  ,XL, XXL)
 • Дуксер Wolf Боја бела и црна (S , M , L ,XL , XXL)
 • Блузон Wolf Боја бела и црна  (S , M , L , XL, XXL)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 20.12.2019
 •  Задолжително претходно контактирање за нарачка
 •  Време потребно за достава 4-7 дена
 •  Достава низ цела Македонија - доставата се плаќа на лице место и изнесува 140 денари на сметка на корисникот
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши при доставата

Опис

Revolution е македонски бренд за облека, кој постојано е во тек со модната сцена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.