RFID / NFC држач за кредитни картички за заштита од кражба на податоци

199 ден.

Купени:

3
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Добивате

Примена на RFID. Автоматска Блокада при секој обид на скенирање.

Опис

RFID / NFC картичка за заштита од кражба на податоци

Примена на RFID. Автоматска Блокада при секој обид на скенирање.

1.Заштитете ги вашите картички од EMI (Електромагнетна интерфреквенција)

2.Заштитете ги вашите информации од IC кражба на податоци, вклучувајќи лична карта, кредитна картичка, картичка за вработените

3. Заштита на чиповите од оштетување

(Ова се случува често ако ја чувате картичката во близина на вашиот мобилен телефон)

4.Заштитете ги вашите картички од гребење.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.