RFID / NFC Метален заштиник за кредитни картици од кражба на податоци

350 ден.

Преостанато време

  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

Примена на RFID. Автоматска Блокада при секој обид на скенирање

1. Заштитете ги вашите картички од EMI (Електромагнетна интерфреквенција)

2. Заштитете ги вашите информации од IC кражба на податоци, вклучувајќи лична карта,

кредитна картичка, картичка за вработените

3. Заштита на чиповите од оштетување

 (Ова се случува често ако ја чувате картичката во близина на вашиот мобилен телефо)

4.Заштитете ги вашите картички од гребење.

 

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.