50 ја следат оваа компанија


RGBW Сијалица 3W со далечински управувач

390 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001724

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 3W
  • 4 бои, црвена, зелена, сина и бела
  • Далечински управувач
  • До 30 000 h работен век

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.