12 ја следат оваа компанија


Rhodiolin (120 капсули)

1725 ден.

Шифра:

CV0128

Опис

Додаток во исхраната Се чувствувате како стресот да владее со Вас и Ви ги намалува здравјето и ефективноста? Основната состојка на производот Rhodiolin, Rhodiola rosea е aдаптогена билка, а дополнет е и со минералот цинк. Дозирање: 1-3 капсули дневно Дозирања во пакување: 120 СОСТАВ 100 мг Планинска ружа, 5 мг Цинк Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.