Вкусна морска храна (важи и за носење)! До 36% попуст на сендвич со лигњи или салата со риба во новоотворената Рибарска ќука - Кај рибарот (ТЦ Лептокарија)

Цена од

129 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

36%

Заштеда

71 ден.

Купени: 12

 • Nikola Rusinski 4, Skopje

  Одведи ме таму

  077 533 929

Добивате

Опции на понудата:

Сендвич со лигњи 220 ден. 159 ден.
Салата со риба 200 ден. 129 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.05.2019 до 15.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и "за носење" и за во ресторанот

Опис

Состав на јадењата:

 • Сендвич со лигњи (150 гр лигњи, зеленчук , лепиња)
 • Салата со риба (200 гр морска риба, сезонска салата, златна мешавина) 

Повелете во новоотвореното бистро „Кај рибарот“ каде можете да вкусите најразлични специјалитети од риба и морски плодови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.