#СкопјеГурман! Вкусна морска храна! До 36% попуст на сендвич со лигњи, сендвич со школки или салата со риба во новоотворената Рибарска ќука - Кај рибарот (ТЦ Лептокарија)

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

36%

Заштеда

71 ден.

Купени: 14

 • Nikola Rusinski 4, Skopje

  Одведи ме таму

  077 533 929

Добивате

Опции на понудата:

Сендвич со лигњи 220 ден. 149 ден.
Салата со риба 200 ден. 129 ден.
Сендвич со школки 220 ден. 149 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и "за носење" и за во ресторанот

Опис

Состав на јадењата:

 • Сендвич со лигњи (150 гр лигњи, зеленчук , лепиња)
 • Салата со риба (200 гр морска риба, сезонска салата, златна мешавина) 

Повелете во новоотвореното бистро „Кај рибарот“ каде можете да вкусите најразлични специјалитети од риба и морски плодови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.