За перфектно обликувани веѓи! 34% попуст на јапонско исцртување на веѓи со трајна шминка во студио Ristovska Tattoo во вредност од 6000 ден. по цена од 3990 ден.

img

Цена

3990 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

34%

Заштеда

2010 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Јапонско исцртување на веѓи со трајна шминка + со вклучена прва корекција

Услови

  • Купонот може да се искористи од 13.08.2022 до 31.01.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Студио специјализирано за исцртување и обликување на веѓи

MICROBLADING - Јапонско исцртување на веѓи

Под јапонски метод се подразбира исцртување на влакненца едно по едно, така што разликата помеѓу нацртаните и природните тешко е да се забележи. Со оваа метода,  според карактеристиките на лицето но и со договор со клиентот, се исцртуваат веѓите во целосно посакуван изглед.

Moжност за избор:

  • полутрајна боја за веѓи
  • трајна боја за веѓи

Бојата не мутира во сиво зелена или сина боја. Се аплицираат бои на природна база, vegan free.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.