Spring SPA&Relax Акција! Одмор и уживање во Банско (18.05 - 30.06.2018)! 35% попуст на едно ноќевање на база All Inclusive + користење на СПА во River Side Hotel & Spa во вредност од 2200 ден. (35,5 Eur) по цена од 1426ден. (23 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

Spring SPA&Relax Акција! Одмор и уживање во Банско (18.05 - 30.06.2018)! 35% попуст на едно ноќевање на база All Inclusive + користење на СПА во River Side Hotel & Spa во вредност од 2200 ден. (35,5 Eur) по цена од 1426ден. (23 Eur)

Цена

1,426 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,200 ден.

Попуст

35%

Заштеда

774 ден.

 • ul.Glazne 37 b Bansko, Bulgaria

 • +359886581514;+359887153405

 • fo@riversidehotelbansko.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 18:00 Саб-Нед: 09:00 - 18:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање во двокреветна соба на база All Inclusive + користење на СПА во River Side Hotel & Spa

 • Користење на спа центарот (базен, џакузи, сауна, парна бања)
 • Детска просторија за играње
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

*Понудата е валидна за денови од Недела до Четврток


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.05.2018 до 30.06.2018
 • Понудата е валидна за денови од Недела до Четврток
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail
 • По купувањето на ваучерот неопходно е да направите резервација на телефон или e-mail адресата од хотелот при што ќе го соопштите и бројот на ваучерот
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Потребно е да купите минимум два ваучери за сместување во двокреветна соба
 • За дете до 5,99 години сместувањето на дополнителен кревет е бесплатно
 • За дете на возраст од 6 - 12,99 години потребна е доплата од 12,5 еур за едно All Inc. ноќевање
 • За дете од над 13 години и трето возрасно лице на дополнително легло се доплаќа 17 еур на ден
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до 30.06.2018 истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотел Риверсајд во Банско ви овозможува да уживате 365 дена од годината на неверојатен поглед кон природата, во удобна и пријатна атмосфера, каде што ке бидете послужени со насмевка и професионализам. Разновидни национални и европски јадења се достапни за љубителите на кулинарски задоволства.

СПА центарот зафаќа површина од 1580 кв.м. Спа центарот вклучува голем загреан базен, џакузи, сауна, парна бања, солариум и фитнес, кои во комбинација со разни масажи и терапии ќе им помогнат на секој гостин да го заборават стресот и бурниот секојдневен живот.

Хотелот се наоѓа во непосредна близина на центарот на градот и стариот дел на живописната планина Банско. Главниот ски лифт е на само неколку минути. За ваша погодност, бесплатен шатл до ски лифтот е обезбеден во текот на зимската сезона.

Локацијата на хотелот ви овозможува да ја доживеете историјата на градот, да се прошетате низ автентичните тесни улички со калдрма и да ги посетите многуте традиционални ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и удобност, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот, се совршена комбинација за незаборавен престој во Банско.

Програма на All Inclusive:

 • 08:00 - 10:00 часот - Појадок на шведска маса или сет мени + кафе, чај и сок
 • 12:30 - 14:00 часот - Ручек на шведска маса или сет мени
 • 16:00 - 17:00 часот - Ужина
 • 19:00 - 21:00 часот - Вечера на шведска маса или сет мени
 • 12:00 - 21:00 часот - Кафе, чај, сокови, бугарски алкохол, вино и пиво

*Програмата започнува со ужина и завршува со ручек на денот на заминување.

**При помалку од 20 луѓе, програмата се изведува на сет мени. Сите порции вон All Inclusive менито се доплаќаат дополнително

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ