Уживање и релаксација во Банско во Јануари! 30% попуст на пакет од 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА центарот во River Side Hotel & Spa

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

9964 ден.

Попуст

30%

Заштеда

2989 ден.

Купени: 2

 • ul.Glazne 37 b Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359886581514;+359887153405

  fo@riversidehotelbansko.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет ноќевања со појадок и вечера по избор

Опции на понудата:

3 HB ноќевања 9,964 ден. (161 еур.)
6,975 ден. (113 еур.)
4 HB ноќевања 13,109 ден. (211 еур.)
9,176 ден. (148 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Пакет 3/4 ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на спа центарот (внатрешен затоплен базен, џакузи, сауна, парна бања)
 • Детска просторија за играње
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.01.2019 до 24.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е двокреветна соба при максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • Потребно е да приложите испечатен купон на рецепцијата во хотелот
 • За дете до 5,99 години, сместувањето е бесплатно, но нема дополнително легло
 • Доплати:
 • За дете од 6 до 11,99 години на дополнителен кревет за HB ноќевање, се доплаќа 19 евра на ден
 • За дете над 12 години и трето возрасно лице на дополнителен кревет за HB ноќевање, се доплаќа 27 евра на ден
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот, исклучиво во бугарски левови
 • ПОјадок и вечера на шведска маса или на сет мени. Во вечерата не се вклучени пијалоци
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот до предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Хотел Риверсајд во Банско ви овозможува да уживате 365 дена од годината на неверојатен поглед кон природата, во удобна и пријатна атмосфера, каде што ке бидете послужени со насмевка и професионализам. Разновидни национални и европски јадења се достапни за љубителите на кулинарски задоволства.

СПА центарот зафаќа површина од 1580 кв.м. Спа центарот вклучува голем загреан базен, џакузи, сауна, парна бања, солариум и фитнес, кои во комбинација со разни масажи и терапии ќе им помогнат на секој гостин да го заборават стресот и бурниот секојдневен живот.

Хотелот се наоѓа во непосредна близина на центарот на градот и стариот дел на живописната планина Банско. Главниот ски лифт е на само неколку минути. За ваша погодност, бесплатен шатл до ски лифтот е обезбеден во текот на зимската сезона.

Локацијата на хотелот ви овозможува да ја доживеете историјата на градот, да се прошетате низ автентичните тесни улички со калдрма и да ги посетите многуте традиционални ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и удобност, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот, се совршена комбинација за незаборавен престој во Банско.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.