Пролетно уживање во Банско (12.03-30.04.2018)! 30% попуст на пакет од 2, 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА центарот во River Side Hotel & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Пролетно уживање во Банско (12.03-30.04.2018)! 30% попуст на пакет од 2, 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА центарот во River Side Hotel & Spa

Цена

3,100 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,433 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1,333 ден.

 • ul.Glazne 37 b Bansko, Bulgaria

 • +359 700 91 123

 • sales@riversidehotelbansko.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 18:00 Саб-Нед: 09:00 - 18:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет ноќевања по избор:

 • 2 HB ноќевања, цена: 4433 ден.(71.5 еур) 3100 ден.(50 еур)
 • 3 HB ноќевања, цена: 6572 ден.(106 еур) 4588 ден.(74 еур)
 • 4 HB ноќевања, цена: 8308 ден.(134 еур) 5828 ден.(94 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на спа центарот (базен, џакузи, сауна, парна бања)
 • Превоз до првата станица на ски-лифот
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

*Понудата не важи за период 05-09.04.2018


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.03.2018 до 30.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи за период 05-09.04.2018
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е двокреветна соба при максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • Доплати:
 • За дете до 6 години на дополнително легло сместувањето е бесплатно
 • За дете од 7 до 12 години на дополнително легло се доплаќа 12 еур на ден
 • За дете од над 12 години и трето возрасно лице на дополнително легло се доплаќа 17 еур на ден
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотел Риверсајд во Банско ви овозможува да уживате 365 дена од годината на неверојатен поглед кон природата, во удобна и пријатна атмосфера, каде што ке бидете послужени со насмевка и професионализам. Разновидни национални и европски јадења се достапни за љубителите на кулинарски задоволства.

СПА центарот зафаќа површина од 1580 кв.м. Спа центарот вклучува голем загреан базен, џакузи, сауна, парна бања, солариум и фитнес, кои во комбинација со разни масажи и терапии ќе им помогнат на секој гостин да го заборават стресот и бурниот секојдневен живот.

Хотелот се наоѓа во непосредна близина на центарот на градот и стариот дел на живописната планина Банско. Главниот ски лифт е на само неколку минути. За ваша погодност, бесплатен шатл до ски лифтот е обезбеден во текот на зимската сезона.

Локацијата на хотелот ви овозможува да ја доживеете историјата на градот, да се прошетате низ автентичните тесни улички со калдрма и да ги посетите многуте традиционални ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и удобност, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот, се совршена комбинација за незаборавен престој во Банско.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ