Уникатни апартмани во центарот на Скопје (Мај-Јуни)! До 47% попуст на ноќевање за две или четири лица по избор во Апартмани Колевски

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1860 ден.

Попуст

47%

Заштеда

870 ден.

Преостанато време

Купени: 42

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Наум Наумовски Борче 50, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 363 989

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 1,860 ден. (30 еур)
990 ден. (16 еур)
Ноќевање за 4 лица 2,790 ден. (45 еур)
1,400 ден. (23 еур)

*Во апартманот за 4 лица можат да престојуваат и 2 возрасни + 2 деца

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2022 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да направите резервација по телефон
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Приложувањето на купонот може да биде и на 070 363 989 (viber)
 • Може да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Апартманите се наоѓаат во строгиот центар на Скопје. Постоиме повеќе од 15 години со висока професионалност и хигиена е одржуван секој апартман. Резервирајте навремено и уживајте во вашиот престој!

Секој апартман е опремен со:

 • Клима уред
 • Комплет опремена бања
 • Wi Fi
 • Кабловска 
 • Приватен паркинг
 • Чиста постелнина и пешкири
 • Booking review 9.4
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

nikola.legijata

Катастрофа! Апартманите ги нема на сликиве. Нечисти и несредени. Скршени кревети

Член на Grouper од: 25-10-2022

contact

Здраво Никола, Ви благодариме на Вашата забелешка. Пред се, би сакале да не информирате подетално дали Апартмани Колевски сте ги посетиле со Grouper купон? Доколку Апартмани Колевски сте ги посетиле преку Grouper би ни значело доколку Вашето искуство ни го споделите на [email protected] заедно со Вашите купони. Ве информираме дека до сега не сме добиле слична забелешка во однос на зделката но секако би сакале Вашата забелешка да ја пренесеме до компанијата со цел да ја имаат во предвид.

Член на Grouper од: 24-06-2010
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.