Планинско уживање во Банско (10.01-05.03.2023)! До 18% попуст ноќевањe во сместување по избор во StayInn BANDERITSA Apartments

Цена од

1426 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1736 ден.

Попуст

18%

Заштеда

310 ден.

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. „Иконом К. Чучулайн“ 82, 2770 кв. Глазне, Банско

  Одведи ме таму

  +359 988 500 599

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за ноќевањe во сместување по избор (при минумум од двајца сместени)

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба за 1 лице 1,736 ден. (28 еур)
1,426 ден. (23 еур)
Ноќевање во студио за 1 лице 2,046 ден. (33 еур)
1,736 ден. (28 еур)
Ноќевање во еднособен апартман за 1 лице 2,418 ден. (39 еур)
2,046 ден. (33 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање во избраниот тип на соба (при минумум од двајца сместени)
 • Пакет за добредојде при check-in (нескафе, чај, вода 1.5 литри)
 • Кујна со фрижидер, шпорет, прибор, садови за јадење, апарат за загревање вода, машина за кафе
 • Бесплатен превоз од и до ски-лифтот Гондола (со претходно барање)
 • Бесплатен ски гардеробер (за складирање на сопствена ски опрема)
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во апартманите

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2023 до 05.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот неопходно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телeфон +359 988 600 699 или e-mail [email protected]
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувачкиот капацитет на двокреветната соба е 2 возрасни лица, во студио 2 возрасни + 1 дете или 3 возрасни лица додека во апартманот со една спална може да се сместат 2 возрасни, 2 возрасни + 1/2 деца или 3 возрасни лица
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно на рецепција):

 • За единечно сместување потребно е да купите 2 купони
 • За прво дете до 11,99 години сместувањето во студио/апартман е бесплатно (сместено на софа кревет)
 • За второ дете до 11,99 години се доплаќаат 15 € од ноќевање (второ дете може да се смести само во еднособен апартман)
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице сместено во студио/апартман на  се доплаќаат 20 € од ноќевање
 • Доплатата за рано пријавување (check-in) е 10 € - со претходно барање при резервација на соба
 • Доплатата за доцен check-out e 10 € од час - во координација со менаџментот
 • Дозволени се домашни миленици до 10 кг. со доплата од 15 лева. дневно.

За компанијата

StayInn Banderitsa Apartments е комплекс од 7 апартмани, 5 студија и 3 двокреветни соби, кои нудат совршени услови за планински одмор во ски-центарот Банско. Има погодна локација, 3 минути пешачење од Стариот град и 900 метри од жичарата, речиси еднакво оддалечено од центарот на градот, скијачката област и главниот пат. Сите апартмани имаат дневна соба со софа, ТВ, посебна спална соба, извонреден поглед на планината Пирин и комплетно опремена кујна со се што ви е потребно за да ги подготвите вашите омилени оброци. Бесплатните пакети за добредојде вклучуваат кафе, чај и флаширана вода. Сместувањето е идеално за скијачи, но и за оние кои сакаат да уживаат во зимските знаменитости околу Банско. СПА центарот можете да го користите вклучувајќи: сауна, џакузи, парна бања, масажа, како и сите дополнителни услуги кои се нудат во нашиот близок хотел Астери. Појадок, ручек и вечера се исто така достапни на барање. Се издава и простор за скијање со ски опрема. Нашите гости можат да ја искористат и скарата за самопослужување на отворено. Во текот на зимската сезона, на нашите гости им е достапен шатл-автобус од нашите имоти до ски-лифтот и до другиот наш имот во Банско Хотел Астери на секои 30 минути. На територијата на комплексот има бесплатен WI-FI.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.