Планински одмор во Банско (04.01 - 31.03.2020)! 20% попуст на ноќевање во Хотел Четирилисна Детелина

Цена од

868 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1085 ден.

Попуст

20%

Заштеда

217 ден.

Купени: 10

 • ул. „Явор“ 18, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 359887482525; + 359749986407

  office@fourleafclover-bansko.com, reservation@fourleafclover-bansko.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

Ноќевање 1,085 ден. (18 еур)
868 ден. (14 еур)

Во понудата е вклучено:

 • сместување во студио или апартман, опремено со чајна кујна (во зависност од бројот на лица)
 • паркинг
 • wi-fi интернет и кабелска телевизија
 • туристичка такса

Во понудата не е вклучено:

 • Kористење на СПА центарот: сауна, парна бања, џакузи, масажи
 • Трансфер до СКИ лифтот и обатно

*Базенот е надвор од употреба

*Понудата не важи за време на националните и официјалните празници на Бугарија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години е бесплатно
 • За дете од 6 до 11.99 години е потребна доплата од 50%
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од  75% од цената на купонот
 • За single сместување потребна е доплата од 50% од цената на купонот
 • Користење на СПА центар
 • Сауна 5 €
 • Парна бања 5 €
 • Џакузи 26 €
 • Масажи според ценовник
 • Трансфер до Ски лифтот и обратно - 2 € во насока
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Четирилисна Детелина е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови.  Хотелот располага со сауна  и топла бања. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

Во сместивањето има можност за подготовка на храна со кујнски апарати: фрижидер, плоча за готвење, печка во поголемите апартмани и соодветниот прибор.

За помалку од 20 гости во хотелот, храната е на однапред поставено мени

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.