Уживајте во најубавиот поглед кон Охрид! (Април)! 24% ноќевање во апартман со максимален капацитет за 4 лица во City View Apartments Ohrid во вредност од 2100 ден. по цена од 1600 ден.

img

Цена

1600 ден.

Вредност

2100 ден.

Попуст

24%

Заштеда

500 ден.

 • Рамне, Охрид

  Одведи ме таму

  077 854 758, 077 815 549

  [email protected]

Добивате

Ноќевање во апартман со максимален капацитет за 4 лица 
*Потребно е да претстојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2022 до 30.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби телефон на  
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да претстојувате минимум 2 ноќевања
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Апартманите City View опкружени со природата на НП Галичица,одалечени само 4 км од центарот на градот,  нудат прекрасен поглед кон Охрид и Охридското езеро, со можност за тишина и релаксација каква што заслужувате.  Внатрешноста ќе ве изненади, а исто така и фактот дека ова куќичка е Pet-friendly. Апартманите имаат дневна соба, опремена мини кујна, спална соба, бања, тераса со поглед и паркинг простор. Опремени се со инвертери, телевизори, Wi-Fi, кабловска и огромен двор во кој има базен кој може да се користи во летниот период, дополнето со скара на дрва.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.