Одмор во Банско (10.01-05.03.2023)! 33% попуст ноќевањe во двокреветна соба во StayInn Granat Apartments Bansko во вредност од 2604 ден. (42 €) по цена од 1736 ден. (28 €)

Цена

1736 ден.

Вредност

2604 ден.

Попуст

33%

Заштеда

868 ден.

 • 94 Pirin Str, 2770 Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 988 600 699

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за ноќевањe во двокреветна соба (при престој од две лица во соба)

Во понудата е вклучено:

 • Пакет за добредојде при check-in (нескафе, чај, вода 1.5 литри)
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во апартманите

*За сместување во петок или сабота, потребен е минимум престој од 3 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2023 до 05.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот неопходно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телeфон +359 988 600 699 или e-mail [email protected]
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувачкиот капацитет на двокреветната соба е 2 возрасни лица или 2 возрасни лица + 1 дете
 • За сместување во петок или сабота, потребен е минимум престој од 3 ноќевања
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сместување на домашни миленици не е дозволено
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно на рецепција):

 • За единечно сместување потребно е да купите 2 купони
 • За едно дете до 11,99 години сместувањето е бесплатно (сместено на софа кревет)
 • Доплатата за рано пријавување (check-in) е 10 € - со претходно барање при резервација на соба
 • Доплатата за доцен check-out e 10 € од час - во координација со менаџментот
 • Можност за платен паркинг -  8 € ден
 • Можност за изнајмување на опрема и ски инструктор + соба за складирање на сопствена опрема

За компанијата

StayInn Granat Apartments се сместени во подножјето на планината Пирин во централниот и најатрактивниот дел  на најпопуларниот ски-центар Банско, веднаш до почетната станица на гондола-лифтот и Хотел Кемпински Гранд Арена. Апартманите Гранат нудат удобност со недопрен поглед на планината или ски центарот на Банско. Посетителите можат да изберат помеѓу двокреветни соби (секоја со можност за дополнително легло) и апартмани со една или две посебни спални соби. Сите простории се опремени да обезбедат максимална удобност на гостите - локално греење, ТВ, кабловска телевизија, мини бар, електричен чајник, кафе машина, бесплатен Wi-Fi со голема брзина, луксузна приватна бања со тоалети. Апартманот со две спални соби се состои од 2 спални соби со сопствена бања, одделени со удобна и пространа дневна соба со комплетно опремена кујна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.