Доживеј ја Прага (10.08.2021-10.08.2022)! До 43% попуст на две, три или четири ноќевања или ноќевања со појадок за две лица во сместување по избор + користење на SPA во Top Hotel Prague 4*

Цена од

6200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

14446 ден.

Попуст

57%

Заштеда

8246 ден.

Преостанато време

 • Top Hotel, Blažimská, Prague 4-Chodov, Czechia

  Одведи ме таму

  +420 267 284 111

  revenue@tophotel.cz

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања по избор

Опции на понудата:

2 ноќевања за 2 лица (Стандардна соба) 14,446 ден. (233 еур)
6,200 ден. (100 еур)
3 ноќевања за 2 лица (Стандардна соба) 21,638 ден. (349 еур)
8,804 ден. (142 еур)
4 ноќевања за 2 лица (Стандардна соба) 28,830 ден. (465 еур)
11,470 ден. (185 еур)
2 HB ноќевања за 2 лица (Стандардна соба) 15,872 ден. (256 еур)
7,316 ден. (118 еур)
3 HB ноќевања за 2 лица (Стандардна соба) 21,576 ден. (348 еур)
9,858 ден. (159 еур)
4 HB ноќевања за 2 лица (Стандардна соба) 31,744 ден. (512 еур)
12,958 ден. (209 еур)
2 ноќевања за 2 лица (Апартман) 16,864 ден. (272 еур)
7,316 ден. (118 еур)
3 ноќевања за 2 лица (Апартман) 25,358 ден. (409 еур)
10,602 ден. (171 еур)
4 ноќевања за 2 лица (Апартман) 33,790 ден. (545 еур)
13,764 ден. (222 еур)
2 HB ноќевања за 2 лица (Апартман) 18,538 ден. (299 еур)
8,618 ден. (139 еур)
3 HB ноќевања за 2 лица (Апартман) 27,838 ден. (449 еур)
12,524 ден. (202 еур)
4 HB ноќевања за 2 лица (Апартман) 37,076 ден. (598 еур)
16,182 ден. (261 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на SPA центарот 
 • Бесплатен интернет на јавни површини
 • 15% попуст за куглање 

*Понудата не важи за: Велигден, Нова Година и чешки државни празници

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.08.2021 до 10.08.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: revenue@tophotel.cz
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот: http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • По добивање на ваучер од хотелот, потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил: revenue@tophotel.cz
 • Понудата не важи за: Велигден, Нова Година и чешки државни празници
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • Едно дете до 3 години може бесплатно да престојува во собата на родителите 
 • За деца од 4-8 години се доплаќа 15 евра/ноќ
 • За деца од 9-15 години се доплаќа 20 евра/ноќ
 • За деца над 15 години се доплаќа 25 евра/ноќ
 • Паркингот се доплаќа 5,5 eвра/ноќ
 • За полупансион се доплаќа 13 евра/лице/ноќ
 • Домашни миленици (мали) се дозволени и за нив се доплаќа 12 евра/ноќ
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.