Уживање во Охрид (Април)! 30% ноќевање за две лица во двокреветна соба во Хотел Интернационал 4* во Охрид во вредност од 3100 ден. по цена од 2170 ден.

img

Цена

2170 ден.

Вредност

3100 ден.

Попуст

30%

Заштеда

930 ден.

 • ASNOM 59, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  079271000 076547672

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица во двокреветна соба

 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Сместување во двокреветна соба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.02.2023 до 30.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби на mail: [email protected] или 079 271 000
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум две ноќевања
 • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
 • Деца од 1,99 до 11,99 години се сместуваат бесплатно во соба со две возрасни лица
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

За компанијата

Хотел Интернационал 4*, Охрид се наоѓа под падините на планините Петрино и Галичица, непосредно до познатите Билјанини извори, од кои според легендата настанало познатото Охридско Езеро, на излезот од булеварот „Туристичка“ кој води до најубавите плажи на источното крајбрежје, се наоѓа хотелот „Интернационал“. На атрактивна локација, изграден во модерен стил, хотелот „Интернационал“ е идеално место за вашиот престој во Охрид. Оддалечен на 5 минути од Езерото и само 15 минути од центарот на градот, хотелот „Интернационал“нуди извонредни услови за престој на гостите. Располага со 34 стилски уредени соби, од кои 25 се двокреветни, 3 се трокреветни, а 6 апартмани. Сите имаат клима уред, интернет и телевизија. Хотелот има сопствен паркинг, обезбеден со видео надзор, конгресна сала, лоби, лоби бар и прекрасна Коктел бар тераса.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.